Pytanie: Ile numerów liczy kolekcja?
Odpowiedź: Kolekcja pozwala na złożenie modelu czołgu Tygrys w skali 1:16 i liczy 140 numerów.
 
Pytanie: Jak często będą się ukazywały kolejne zeszyty? Jak długo potrwa zebranie wszystkich numerów?
Odpowiedź: Numer 2 będzie w sprzedaży od 18 sierpnia, natomiast kolejne numery będą pojawiać się w sprzedaży co tydzień, przy czym każdy numer będzie pozostawał w kiosku przez dwa tygodnie, aby łatwiej można go było kupić. Zebranie kolekcji potrwa około dwa i pół roku.
 
Pytanie: Z jakich części składa się kolekcja?
Odpowiedź: Każdy numer zawiera zestaw części do budowy modelu, zeszyt z opisem montażu oraz informacjami na temat Tygrysa i jego historii. Części wykonane będą z metalu i plastiku.
 
Pytanie: Ile będzie kosztował jeden numer?
Odpowiedź: Numer 2 będzie kosztował 14,95 zł. Kolejne numery będą po 24,95 zł i jest to ostateczna gwarantowana cena do końca kolekcji.
 
Pytanie: Czy oprócz części załączonych do kolekcji muszę coś jeszcze dokupić, aby złożyć model?
Odpowiedź: Do montażu będą potrzebne materiały, takie jak klej, farba czy narzędzia modelarskie. Takie narzędzia można otrzymać w prezencie, jeżeli zdecyduje się Pan/Pani na prenumeratę.
 
Pytanie: Czy można kolekcję zaprenumerować od dowolnego numeru?
Odpowiedź: Tak, przy czym prezenty dla prenumeratorów będą dostępne tylko dla tych, którzy zdecydują się na prenumeratę od nr 2 lub 3.
 
Pytanie: Czy można zaprenumerować kolekcję od numeru 1?
Odpowiedź: Nie. Numer pierwszy możemy wysłać za pobraniem, doliczając koszty wysyłki.
 
Pytanie: Czy można zaprenumerować kolekcję w formie przedpłaty?
Odpowiedź: W tej chwili nie ma takiej możliwości, jednak być może taka oferta będzie wkrótce dostępna.
 
Pytanie: Czy można zaprenumerować wybrane numery?
Odpowiedź: Niestety, nie. Można natomiast zamawiać wydane już numery, które zostaną wysłane za zaliczeniem pocztowym. Zapłaci Pan/Pani przy odbiorze 24,95 zł + 6,00 zł kosztów przesyłki. Oczywiście można zamawiać dowolną ilość numerów, a koszty wysyłki doliczane są do paczki.
 
Pytanie: W moim kiosku nie ma już pierwszego numeru? Gdzie mogę go kupić i w których kioskach będą dostępne kolejne numery?
Odpowiedź: Przykro nam, że nie udało się Panu/Pani kupić pierwszego numeru. Może jednak Pan/Pani złożyć zamówienie u nas. Zrealizujemy je w ciągu 30 dni. Można także zamawiać kolejne numery, jeśli nie uda się ich kupić w kiosku. Do ceny egzemplarza doliczamy jednak wówczas 6 zł opłaty pocztowej. Skontaktujemy się z dystrybutorem prasy w Pana/Pani mieście/miejscowości w celu zwiększenia nakładu przeznaczonego do sprzedaży w Pana/Pani kiosku lub w kioskach okolicznych.
 
Pytanie: Dlaczego Wydawnictwo sprzedaje czołg niemiecki?
Odpowiedź: Przeprowadzone przez nas badania rynku wykazały, że na rynku modelarskim największe zainteresowanie budzą właśnie modele niemieckie. Nasi konsultanci wskazywali, że Tygrys jest jednym z najbardziej znanych modeli. Między innymi właśnie to zdecydowało o wyborze tego modelu.